Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-IK Programtervező informa...

ELTE-IK Programtervező informatikára mennyi a ponthatár?

Figyelt kérdés
Szeretnék erre a szakra felvételt nyerni, de nem vagyok benne biztos, hogy elég a pontom hozzá. Próbáltam interneten utánanézni, de nem találtam 2014-nél frissebb ponthatárt. Sokat segítene, ha tudnám, mert ezen múlik, hogy emelt, vagy közép szinten rakom újra a matematikát.

2016. nov. 24. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress más szakot, egy informatikusnál alapkövetelmény, hogy ilyet megtaláljon magától.
2016. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értelmes választ. Igazán sokat segített...
2016. nov. 25. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Tessék, az első találat a "2016 ponthatárok" kifejezésre:

[link]


Ha valami összetett problémára kell majd rákeresned stackoverflow-n vagy hasonszőrű oldalakon a választ, akkor mit fogsz csinálni, ha már ez sem megy?

2016. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Ma reggel én is megtaláltam már. Azért írtam ki ide a kérdést mert nagyon lelassult a gépem és bevallom 40 percnyi várakozás után ez egy gyorsabb megoldásnak tűnt. Nem tudom mi lesz majd akkor, amikor az általad említett problémába fogok ütközni, de biztos megoldom majd. Azért köszönöm szépen! :)
2016. nov. 26. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igen :D
2016. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!