Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jogsi orvossira mit kérnek?...

A jogsi orvossira mit kérnek? Szem? Vérnyomás? Stb? az baj ha valaki 176 kg?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell egy labor, de minimum vizelet, a többit a háziorvos intézi. Meg tudja nézni a szemed, vérnyomásod stb. A 176 kiló effektíve nem kizáró ok csak nem fogsz beférni a kocsiba Max.
2016. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát csak ismerni kéne a körülményeket. cukor, egyéb? vagy ismer téged alaposan és gyakran jársz hozzá? mert ha vmi gond van, elküldhet ezer szakrendelésre aztán majd 50 ezer Ft kifizetése után, esetleg fél év múlva eldönti h megadja 2 évre. szóval ez iszonyú relatív dolog, teljesen háziorvosfüggő, szal ha van orvos haverod, sztem csináltasd meg vele azt kész.

(én is ezt csináltam, mert a háziorvosom egy ostoba hárpia, aztán mindenbe bele köt, amúgy meg kutya bajom, és ismerős doki megcsinálta, utána már nem vszínű h bele köt, és csak elvileg kell neki ezt megtudni, a gyakorlatban legtöbbször nem küldi meg neki a másik)

2016. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Látás minden oké, csak hogy a kövérség az gátol-e valamit?
2016. nov. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!