Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy saját konzulens...

Hogy lehet egy saját konzulens olyan g~ci, hogy közepessel küld a bizottság elé?

Figyelt kérdés
Eddig is kikékített az hátralévő 2 hétben, állandóan átdolgoztatott, pedig volt egy tök jó elképzelésem. Most meg azt hittem, rosszul látok a konzulensi lapon. Szemét! Szakmai féltékeny!

2016. nov. 26. 14:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
kikészített :) Ezen még a család is ki volt akadva :( Hétfő újrahívom, hátha most hétvégén meg lesz d'gva és csinál egy lapcserét :) Úristen, milyen öregasszony lesz az ilyenből. :D
2016. nov. 26. 14:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És milyen felnőtt ember az, aki maholnap diplomás és képes ilyen alpári módon nyilatkozni egy másik emberről? Gusztustalan viselkedés.
2016. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ne hari, nem szoktam ilyen lenni, csak már kiváltotta belőlem. Éjt nappallá tettem a végtermék érdekében, a családtól vettem el az időt, ráment egy csomó szabadság, és bizony nemcsak a terjedelemben, a tartalmi és a formai minőségben is odatettem magam. De ha ettől jól érzi magát, ám legyen!
2016. nov. 26. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ő viselkedése őt jellemzi, a tiéd pedig téged. Vigyázz meddig mész el, és nem azért, mert a családod nem ért egyet, vagy mert nem kapsz jó jegyet. Magadért. Tudod mit raktál bele, tudod milyen szakember vagy, stb. Te tudod. És szerintem ez a lényeg. De amit itt most 3 sorban megvillantottál, az nem ezt tükrözte. Ezt szerintem te is belátod. Nem éri meg mélyre süllyedni egy hármas miatt. Mert a megnyilvánulás az téged fog jellemezni, nem a munkádat vagy szaktudásodat!
2016. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bölcsen fogalmaztál, elismerem. Nem gond a közepes egy mezei kollokvium esetében (eddig egyébként jeles tanuló voltam). Valahogy Bsc-n is képes voltam a kiváló teljesítményre, itt már egyre inkább érzem a szakmai féltékenységet. Belátom, mindketten megérjük a pénzünket, a telefonba természetesen nem így akartam megnyilvánulni.
2016. nov. 26. 15:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakmailag féltékeny egy hallgatóra? Ezt elég nehezen tudom elképzelni. Attól is függ, mennyit konzultáltál vele, időben leadtad-e neki az egyes munkarészeket, mennyire vetted figyelembe a tanácsait stb.


Amúgy olyat már láttam, hogy a bíráló a konzulenst bírálta a hallgató munkáján keresztül, ami persze nem volt korrekt, de hogy a konzulens direkt lehúzza a saját hallgatóját, olyat még nem - az valamilyen szinten neki is gáz, ha gond van azzal a munkával, amit ő konzultált.

2016. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem elképzelhetetlen, hogyha a hallgató rendelkezik némi gyakorlattal, okj-s képzéssel. A bonyolultabb számítási módszereket mind kihúzatta, hogy a végén neki legyen igaza. (de még így is átlagon felüli a szint). Igen, megjelentem, nem mindig tetszett, amit utasított, de elfogadtam, követtem. Számomra nonszensz, de már abban bízom, hogy a kollégáknak is az lesz.
2016. nov. 26. 19:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítsd be a bizottságnak, hogy az a munka jelest ér. Erről szól a diplomavédés, hiszen szerinted tökéletes művet alkottál. A konzulens véleménye csak egy a sok közül, és neki is joga van leírni azt amit a dolgozatodról gondol.

Egyébként szokj hozzá ehhez az érzéshez.

Régebben az államigazgatásban dolgoztam és szoftvereket is fejlesztettem. Volt olyan programom amit az egész országban használtak mert csak ez az egy tudta kiszámolni a szükséges adatokat gyorsan és egyszerűen.

Az országos központban bedobták az alsó fiókba és alkalmatlannak nyilvánították. Ennek ellenére kb. 200 szakember valamennyi megyében örömmel használta és teljesen jól működött.

2016. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben 👍 felkötöm a bugyit, ha még egyáltalán lesz esélyem védeni. ☹ Nem tudok napirendre térni. 😐
2016. nov. 26. 23:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az öreg tanárok lehetnek szemetek hanem a fiatalok is akik a megalázó szövegükkel elveszik az ember kedvét kb még az élettől is csak azért mert nem vagy neki szimpatikus és lenéz.
2016. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!