Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár miatt csúszok 1 évet...

A tanár miatt csúszok 1 évet mit tehetek?

Figyelt kérdés

Idén végeznék. Ebben a félévben dolgoztam a suli mellett kaptam egyéni tanrendet is emiatt. Minden tanár jófej volt és elfogadta, kivéve egy tanárt.

Ő nem válaszolt az emailjeimre amiben érdeklődtem hogy hogyan teljesíthetném a tárgyat. Bemenni nem tudtam hogy személyesen beszéljünk mert más városban dolgoztam és nem engedtek el. Most nem akarja ezeket az érveket meghallanni se, azt mondja így jártam, majd jövőre teljesítem a tárgyát. Most mit tegyek? Totál kétségbe vagyok esve, mit csináljak?


2016. nov. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a HÖK-höz, vagy felsőbb vezetőkhöz.
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először vedd fel a kapcsolatot a HÖK-ösökkel, és ha ők sem tudnak érdemi lépést tenni, írj a dékánnak.
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ugye szerintetek sem én tehetek erről? Én úgy érzem mindent megtettem hogy ezt a helyzetet elkerüljük. De olyan rossz érzés.
2016. nov. 27. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
De mi sem tehetünk róla.
2016. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt nem értem. Hogyhogy ti sem tehettek róla?
2016. nov. 27. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem fejtetted ki bővebben, de ha te fel akartad venni a kapcsolatot a tanárral, aki többszöri megkeresésre sem reagált, és ezek után ezt nem hajlandó figyelembe venni, akkor ő biztosan nem a helyzetnek megfelelően járt el.
2016. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, szóval ő a hibás szerintem is, nem te.
2016. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is csak azt tudom javasolni, hogy a HÖKöt keresd meg, esetleg a dékánt. Viszont tartok attól, hogy majd elküldenek téged azzal, hogy ez miért a szemeszter végén jutott eszedbe. Nálunk is vannak ilyen sz*rházi tanárok, úgyhogy tényleg együtt érzek, de lehet azt fogják mondani, hogy most már senki nem tehet semmi, mert vége lesz a szemeszternek. Nem tudom mik a tárgy követelményei, nálunk voltak olyan tárgyak, amelyekből még pót zh-t sem hirdettek meg, ha bármi miatt nem jelentél meg, az egyéni szociális probléma, de a teljesítmény (ami lehetett nulla is!) beleszámított a vizsgajegybe. Tehát ez a gond, hogy mi csak tanácsot tudunk adni, de az is lehet, hogy már hetekkel ezelőtt kiderült, hogy nem vizsgázhatsz ebből a tárgyból.
2016. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyenesen a dékannak / oktási dékányhelyettesnek (ha van) írnék. De egyetértek a többiekkel, ezt már hónapokkal hamarabb kellett volna megtenned, mondjuk a 2. nem megválaszolt e-mail után. Így már tényleg valószínűnek tartom, hogy "így jártál", de azért drukkolok.
2016. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!