Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben a papir a...

Ilyen esetben a papir a döntő, vagy a saját szavuk?

Figyelt kérdés
középsuliról van szó. Szóltak, hogy fel vagyok véve, többször is ezt mondták nekem telefonon, illetve anyukámnak is, viszont suliba küldtek papirt, amin az ellenkezője volt irva. De hát csaknem poénkodnak ezzel? azt mondták, ők sem tudják miért azt küldték, hogy nem nyertem felvételt. Mondták, hogy várjuk meg azt a papirt, amit házhoz küldtek nekünk.Azon megint más lenne? hát érdekes :D de gondolom az az igaz, amit ők mondtak szóban nem?
2010. ápr. 30. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarod hinni hogy az az igaz. De az lesz ami a papíron áll. Várjátok meg amit nektek küldenek és ha azon más szeepel (vagy is nem vettek fel) akkor menjetek be személyesen az iskolába.

Egyébként arra is gondolj ha már most ilyen fejetlenség van az iskolába mi lesz ha oda jársz, lehet nem is olyan szuper az az iskola.

2010. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a papír a döntő, de ha tévedésből rossz papírt küldtek ki, ami nem válik dicséretükre, de éppen tízezerből egyszer megtörténhet, napokon belül postázniuk kell az érvényes, javított választ, egy elnézéskérés kíséretében. Ha ez nem érkezik meg, újra keresd meg őket, de ez esetben akkor egy másik iskolából kellett volna pozitív választ kapnod, mert valahova mindenképp felvesznek.
2010. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy titkárnő válaszolt, akik szerintem tesznek az egészre magasról...
2010. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!