Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakács szeretnék lenni, de...

Szakács szeretnék lenni, de nem vagyok túl erős testalkatú. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, kiskorom óta nagy álmom hogy szakács leszek. Imádok főzni, sütni, és jól is csinálom.😄 Az egyetlen baj az, hogy nem vagyok valami erős, de pontosan tudom, hogy a konyhában szükség lesz egy kis izomra...tudnátok nekem mondani karerősítő feladatokat? Esetleg vélemény a Gundelről/ Dobosról?

#szakács #Dobos C. József suli #Gundel suli
2016. nov. 30. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szakács szerertnél lenni, akkor nem csak a karizom számít. Sokkal fontosabb az állóképesség, a hát és derékizmok, mivel naponta több mint tíz órát állni fogsz. Egyébként sulyzózzál a karizomért, de inkább háterősítő gyakorlatokat ajánlanék.
2016. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. nov. 30. 23:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, hülyén írtam le, nem csak karerősítésre lenne szükségem.
2016. nov. 30. 23:55
 4/7 anonim válasza:

Ne aggódj, sul i+ nyári gyakorlat közben úgyis szokni fogod, és erősödsz :)

Nem nagyon ajánlom a Gundelt, elég lepukkant hely, és mióta a BVHSZC-hez tartozik sz*rul is irányítják, vannak problémák, de a Dobosról se hallok jókat (egyik barátnőm oda jár). De amúgy ha a Gundellel kapcsolatban érdekel valami nyugodtan írj :)

2016. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Nemrég vettem csak észre!:D
2017. ápr. 20. 00:53
 6/7 anonim válasza:
Szívesen, hova vettek fel? :)
2017. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Dobosba, ma tudtam meg :)
2017. ápr. 22. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!