Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak tippjeitek, hogy jól...

Vannak tippjeitek, hogy jól szóbelizzek?

Figyelt kérdés
szóbelizek, és azt hallottam csak 50%-ban múlik azon a jó jegy, hogy mit mondasz, a másik 50 pedig az első benyomás, meg hogy hogy mondod és ilyenek. Mit csináljak hogy jó jegyet szerezzek? Hogy viselkedjek, hogy a tanár at gondolja magában, milyen jól tudom az anyagot (pedig mégse :D) amúgy matekból fogok vizsgázni, és 9.-es vagyok (ez ilyen évfolyamvizsga, minden évben kell)
2010. máj. 1. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lazán, hogy lássák rajtad, hogy nem izgulsz és tudsz mindent. Öltözz ki jól, legyél kedves, akár még vicces is - én néhány, témához kapcsolódó poént is elsütöttem; az egész bizottság ott röhögött... :D

A felkészülési idő alatt pedig jegyzetelj magadnak minél többet, hogy jól elő tudd adni az anyagot.

2010. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) De azon is gondolkoztam, hogy csinosan öltözzek-e, mert mivan ha nem tetszik majd nekik hogy jól nézek ki, mert irigykednek és rossz jegyet adnak :P
2010. máj. 1. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta: a humor csodákra képes. Emellett légy határozott és nyugodt. Ha ez sikerül, nem lesz gond.
2010. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!