Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmód változtatás. Tippjeite...

Életmód változtatás. Tippjeitek vannak?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt elhatároztam hogy megváltoztatom az életmódom. Elég vékony alkat vagyok ezért szeretnék testesebb, izmosabb leni, valamit szeretném növelni a ütésem erejét, szeretném növelni az önbizalmam, kisugárzásom. Szeretném erősíteni a csuklómat de leginkább a bokámat ami nem teljesen egészséges. Nagyon jó volna ha teljes mértékben egy igazi alfa hím lennék akire mindenütt felfigyelnek az emberek és a csajok. Van egy kicsi sörhasam is, diétázni nem akarok.

Eldöntöttem hogy megyek ezentúl kondi terembe és tömegnővelő edzést fogok csinálni, ezzel növelve a tömegem. Valamint a sörhasam is szeretném eltüntetni ezt úgy tudom kardió edzésekkel lehet elérni vagyis futás, biciklizés.

Szeretnék tippeket kérni, a tömegnővelő egyezésről. Szeretnék egy edzés tervet, esetleg jó volna ha mondanátok olyan ételeket amikben sok a szén hidrát, fehérje, protein és minden ami a tómegnöveléshez kell.

Köszönöm 15/F


2011. okt. 9. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!