Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában hogyan lehet...

Kicsilány2002* kérdése:

Középiskolában hogyan lehet könnyen barátokat szerezni? Hogyan vedjem meg magam a bunko lanyoktol?

Figyelt kérdés
14 éves elsős lány vagyok, egy középiskolából. Sokat sportolok igy legtobbszor kimaradok a "bulikbol", suliutani dolgokbol. Van egy osztalytarsam (lany,aki általanosisiben is az oszt.tarsam volt) akivel nem nagyon kedveljuk egymast, es mindig azt csinalja hogy ugymond elveszi a barataimat, es mivel a sport mellett nincs nagyon idom baratkozni akikkel osszebaratkoztam azt elvette tolem! Aranyos lanynak mondanak, de kicsit felenk vagyok es zarkozott, de nagyon konnyen kinyilok, megsem talalom a kozoshangot az embikkel

2016. dec. 11. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd el, hogy "elveszi a barátaidat". Egy barátot nem lehet elvenni. xD Ezek szerint soha nem is volt a barátod.


Az embik azok kicsodák? Velük nem tudom, hogy találhatnád meg a közös hangot, de az osztálytársaiddal tudsz beszélni iskolaidő alatt is. Pl. ha nem értesz valami megkérhetsz valakit, hogy magyarázza el, aztán meg bármiről beszélhettek (azt mondtad, hogy könnyen kinyílsz).

2016. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!