Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gyógyszertárban milyen...

Egy gyógyszertárban milyen végzettségű emberek dolgozhatnak? Milyen a fizetésük?

Figyelt kérdés
Félek a gyógyszerészetitől de úgy érzem gyógyszertárban szeretnék dolgozni. Milyen lehetőségeim lehetnek?

2016. dec. 12. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Gyogyszeres, aki egyetemet vegzett, az o fizetese 220 koruli brutto.

GYxogyszertari asszisztens, OKJ kepzes 150 koruli bruttoja van.

2016. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bensdorp ***** válasza:
100%

Az előző válasz csak a fizetésekben hibázik: ezek nem bruttók, hanem inkább átlagos nettók.


A gyógyszertári asszisztens egyébként egy második, ráépített OKJ-képzéssel lehet gyógyszerkiadó szakasszisztens, amivel már elláthat betegeket. Addig csak a háttérben dolgozhat (labormunkák, raktározás, adminisztráció, stb.). Ez így legalább 4 évet jelent, de nem nehéz elvégezni.

2016. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként ilyen beosztásban dolgozol? Vagy közel hasonlóban? A gyógyszerészetiről tudsz valamit?
2016. dec. 12. 17:52
 4/4 bensdorp ***** válasza:
Én gyógyszerész vagyok. Ami érdekel, szerintem privátban kérdezd meg, szívesen válaszolok.
2016. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!