Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlatok agyserkentőnek...

Mit ajánlatok agyserkentőnek a felvételi előtt?

Figyelt kérdés
Januárban lesz a felvételi, és halvány fogalmam sincs mivel segíthetnék rá az agytekervényeimre, hogy gyorsabban pörögjenek. Izgulok a matek felvételi miatt, sőt még a magyar miatt is, pedig az megy. Mindenesetre jobban, mint a matek. SEGÍTSETEK!!!!!!

2016. dec. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Memolifemax
2016. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reergin. Szerintem 100x jobb mint a memolife.
2016. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ezeket egy héttel előtte próbáld ki, nehogy...
2016. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bilobil forte(agyi vérkeringést növel) vagy bármelyik 3-6-9 omegát tartalmazó kapszula
2016. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A többit nézze meg, aki használni akarja, de a bilobil az biztosan emeli a vérnyomást.
2016. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek micsodák? Mert én igazából nem gyógyszerre gondoltam. Hanem mondjuk valami édességre, vagy vmi természetes módszerre.
2016. dec. 13. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek veny nelkul kaphato keszitmenyek. Ha nem irod le mire gonolsz, mi honnan tudjuk?


Jo agyserkento a dio, a mogyoro, csoki, vizsga elott, kozben kifezetten ajanlott a szolocukor.

2016. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű nagyon szépen köszi! Bocs, ezt elfelejtettem leírni. Köszi!!!!!
2016. dec. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!