Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyikkel tudnék jobban...

Melyikkel tudnék jobban boldogulni az életben?

Figyelt kérdés

4 szakmán gondolkozom: Kereskedelem és Marketing, Pénzügy és Számvitel, Gazdálkodás és Menedzsment, Média és Kommunikáció. Mindegyiknél felsőoktatási szakképzésről lenne szó!

Február közepéig lehet tudtommal jelentkezni most is, tanácstalan vagyok, olvastam utánuk pár helyen, de gondoltam meg is kérdezem.

Szerintetek melyik lenne a legcélszerűbb? Könnyen elhelyezkedés szempontjából, kereseti lehetőség szempontjából.

Előre is nagyon, de nagyon köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 14. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%

# 10


Kommunikáció és média még bachelor szinten sem ér semmit, nem tudom mit éreznek az emberek, amikor 1 évet spórolni akarnak az életükből, hogy értéktelenebb papírjuk legyen.

2017. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én mindent, Te viszont semmit az írásomból! :)
2017. febr. 16. 20:09
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 16. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!