Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz 22 évesen...

Szerintetek gáz 22 évesen kezdeni az egyetemet (-kollégiumot)?

Figyelt kérdés
Eredetileg már 19 éves koromban kezdtem volna, oda is voltam egy szakért, de voltak apró ellenérzéseim. Most már egyáltalán nem érdekel, szívesebben veretném át magam a csendes óceánon cápa háton, minthogy azt tanuljam. Időbe telt kitalálnom, hogy ténylegesen milyen munkával akarom eltölteni a pénzzé váltott órákat az életemből. De valahogy cikinek tartom, hogy 22 évesen megyek egyetemre, valamint kollégista leszek. Szerintetek gáz?

2016. dec. 14. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,egyáltalán nem az.
2016. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én ismerek olyanokat, akik 23 évesen kezdtek egyetemet.
2016. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ezen ne aggódj! Tegnap elmentem az egykori egyetemem előtt, csurig vannak ezek a helyek örök másodévesekkel (értsd: nyolcszor bukott), meg 20 éves korára nagyszakállas, tokásodó szépségekkel, akik idősebbnek néznek ki nálam, pedig nekem egyetemista korú gyerekem lehetne. Na csak azt akarom mondani, ha nem úgy nézel ki, mint egy pátriárka, akkor a kutyának sem tűnik fel az pár év, és senki sem fogja a személyidet bogarászni.
2016. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából, mind-máig elkérik a személyimet mindenhol, az emberek általában kb 16 évesnek néznek.

2016. dec. 14. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan vágj neki. :) Ráadásul ha az évfolyamodon nem lesz sok egykorú (szerintem mondjuk biztosan lesznek), a felsőbb évfolyamosokkal élből jóban lehetsz, mert ott minimum 22 éves mindenki. És hidd el, ha most nem futnál neki, később már semmi akadálynak éreznéd a túlkorosságodat, és csak megbánás lenne belőle.
2016. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit sem ciki, egyik ismerősöm 38 körül van, és most járja végig a fősulit mert úgy döntött hogy végig akarja vinni.
2016. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Most szeptemberben kezdtem az általános orvosit. De jobbat mondok neked. :D Van 30 éves csoporttársam is. :) 21f
2016. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!