Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30 felett már lekéstük az...

30 felett már lekéstük az egyetemet?

Figyelt kérdés

Milyen lehetőségek adottak még 30 felettieknek az egyetemen?

Úgy értem az egyetemen barom sok mindenre van lehetőség.

Persze kimaradtam a buli,szórakozás stb-ből,de új embereket megismerni,külföldiekkel,multi-kulti társaságba járni.

Külföldi ösztöndíj és mindenféle kedvezmény,önkénteskedni-akár külföldön, mindezt úgy, hogy fogják a kezed és segítenek megszervezni.

Rohadtul bánom,hogy ebben nem volt részem.

NAGYON irigylem azokat akiknek igen.

Gondolom 30 felett erre már nem igen van lehetőség.


Mondjuk amúgy is túl gyenge képességű vagyok az egyetemhez.

(biztos nem mindenkinél ilyen az egyetem,meg árnyoldala is csak ezt látom amiből kimaradtam9



2016. nov. 25. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kimaradtam ezekből... Viszont volt 40 éves évfolyamtársam, szóval valami lehetőség biztos van bizonyos helyzetekben, nézz utána, ha érdekel.
2016. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezekre válaszolj magadnak:

1 nappalin akarsz? Akkor ahhoz barom sok pénz kell,mert nappali mellett kevés munkalehetőésged van.

2. levelezőn az élet nem multi kulti sde vna ösztöndíj

2016. nov. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
40 vagyok egyetemista mi érdekel?
2016. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik később mennek egyetemre, akár harmincévesen, itt mindenféle korosztály előfordul. :) Maximum valóban annyiban nehezebb, hogy valószínűleg nincs már szülői hátszél, és idő se, hogy mindent az egyetemnek szentelj, de egyébként simán elvégezhetsz még akámit. :)
2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
27 vagyok es most fogom elkezdeni az orvosit vagy a gyogyszereszetit. :) De meg az is lehet, hogy mindkettot elvegzem, ha lesz ra lelkierom. :) Ja es meg raadasul no is vagyok. Szoval hajra! :)
2016. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nálam ez a szekér már elment. Kiestem a tanulásból,a rendszerből, a rutinból meg gyenge képességű is vagyok hozzá.

Annó talán még megpróbáltam volna,de ma már látom,hogy nem tudnám elvégezni. Ilyen sokat nem tudok megtanulni.

Le a kalappal előttetek !

2016. dec. 12. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyaaan. Bízz magadban! :)
2016. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosincs késo. 34 evesen kezdtem anno, levelezon,raadasul szakpart, csalad, gyerek mellett. 4-re diplomaztam mindkettőből. Tehát hajra.
2018. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FulopHella ***** válasza:
Ugyanmár simán megcsinálod!! Maximum megbuksz egyszer de akkoris ott a következő esély! Szerintem próbáld meg és bízz magadban! Egyébként a korhatár egyetemen 70 év és 40 év alatt is elvégezheted akár ahogyan szeretnéd biztos élvezni fogod! Sok sikert!
2018. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De buta vagyok.

Az idejét sem tudom mikor tanultam utoljára.

Hogy lehet élvezni a küszködést és szenvedést.

Lehet,hogy ti jó képességűek vagytok,de én...


Gyenge szakot elvégezni meg minek. Ismerek olyanokat akik lediplomáztak és olyan helyen dolgoznak ahol nincs rá szükség és érettségizettek melóznak ugyan azért a bérért.

A komoly diplomához meg kevés vagyok.

Pedig milyen jó lehet ha az ember ért valami komoly szakmához.



34 évesen családdal? Gratulálok. Én ehhez gyenge vagyok.

2018. jan. 8. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!