Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy egész...

Voltatok már úgy, hogy egész nap tanultatok mégis úgy éreztétek, hogy nem tudtok semmit? Mintha az egész hiábavaló lett volna.

Figyelt kérdés
Egész nap fizikáztam, minden levezetést, jelenséget megértettem, mégis érzem, hogyha fel kéne soroljam, hogy miket tanultam nem tudnám.
2010. máj. 2. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mindig így van mégis mikor odakerülök a legtöbbje eszembe jut:)

Érettségi?Ne félj menni fog ^^

2010. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ma éjszaka minden helyre kerül a fejedben és holnapra jobban fogod tudni.

Pihenjél, mert valószínűleg elfáradt az agyad. :)

2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért érzed így, mert "minél többet tud az ember, annál inkább rájön, hogy semmit sem tud", illetve a megtanult anyag méretét összevetve a még hiányzóval, az arány látszólag jóval 80% alatt van. velem is mindig így volt, de ne aggódj, menni fog;)
2010. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sokszor! Ilyenkor aludnom kell. Reggel néha elcsodálkozom, mi minden megmaradt abból, amit teljesen elveszettnek éreztem! Alvással, álmodással az agy feldolgozza azt a rengeteg infót, a helyére pakolja, letisztítja... legalább olyan fontos, mint maga a tanulás!!!
2010. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!