Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki érettségizik holnap? Félsz?

Ki érettségizik holnap? Félsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez mér a családi kapcsolatokon belül van, he?
2010. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki holnap érettségizik az most mind tanul:D
2010. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én félek!!!!!!!
2010. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
én érettségizek hnap de nem félek,és nem is tanulok,mert ha eddig 4 évig nem tanultál akk most ezen a 2-3 napon nem fogsz megtanulni semmit, söt felejtesz is!
2010. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én félek!:D Magyartól mondjuk nem, mert az szerencse kérdése egyrészt, meg azért a 4 év alatt megtanultam valamennyire fogalmazni.

Én most épp a törit nézem át, és nem értek egyet azzal, hogy ilyenkor már nem megy semmi a fejbe max akkor ,ha az összes órát végig aludtad, mert akkor eléggé ismeretlen lehet az anyag.Ha viszont akár egy kicsit is figyeltél órákon akkor akár egyszeri elolvasással is rengeteg dolog eszedbe juthat.

2010. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én holnap vizsgázok töriből. Nem félek annyira csak szidom az ofőt (töritanár) mert 13 tételt adott miközben még csak a középkornál járunk (8. osztály).
2010. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Első, nem mindegy az neked?
2010. máj. 2. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy izgulok a holnapi érettségi miatt.


De legjobban a keddtől parázom :-D Remélem meglesz a 20 pont,mert ritka hülye vagyok a matekhoz.


A többitől is tartok,de közel sem annyira,mint a matektól.


Most mondjuk törizni fogok,mert az esszé írástól parázom egy cseppet.Nem elég azért csak a forrásból kiírni a dolgokat,kellene oda saját tudás is.


Hajrá!

2010. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is holnap érettségizek(: igen, félek. Tanultam a 4(ill.12) év alatt eleget, mindig 4,5 fölött voltam, de ettől függetlenül persze aggódom, mert a vizsgákon-az idegesség miatt- mindig rosszabbul teljesitek.

Sok sikert mindenkinek!

2010. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem, nem mindegy :) Látod? Át is rakták jó helyre.


Ha mindegy lenne, nem rakták volna át.


Peace

2010. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!