Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki lehet a matekdolgozatot...

Ki lehet a matekdolgozatot így játszani? 13/l

Figyelt kérdés
Év elején új matektanárt kaptam, aki hamar meg is utált amiatt hogy sokat hiányzok, és hogy külön matektanárom van, és mert nem járok a korrepetálásaira, amire van indokom mert hogy pont akkor minden héten járok pszihológushoz a korházba amiről van papírom! A legutóbbi időben nagyon sokat hiányoztam, és nagyon lemaradtam matekból, ezért a anyukám szépen megkérte hogy január-ig ne irasson velem. Beleeggyezett. Azonban az azt követő (legutóbbi) matekórán elkezdett velem ordibàlni hogy idejön anyám könyörögni, és hogy én nem kaphatom meg ezt a luxust hogy ne írjak. Pedig 4 embernek tett ezzel kapcsolatba ígéretet: az igazgatónak, az osztályfőnökömnek, a a korrepetáló matektanáromnak, és édesanyámnak. Megszegte!!! Holnap lenne hogy megírnám én is a dolgozatot, de én nem tudtam bepótolni szinte semmit! Ezért holnap 4 óra előtt, azaz matek előtt eljövök hogy ne írjam meg. Majd azt mondom hogy vérvételre megyek. Anyukám most írja az igazolást hogy holnap eljöhessek. De attól félek hogy ettől csak mégjobban megutál! De ha megírom 1 re a dolgozatot akkor megbukok! Mert van egy 1 em és egy 2 em! Mit tegyek?!? ANNYIRA IDEGES VAGYOK!!!

#matektanár #Korrepetálótanár
2016. dec. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Ez azért fontos kérdés, mert ha nem vagy 8.-os, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy megbuktál félévkor, így nincs vesztenivalód. Ha viszont 8.-os vagy, akkor told el az elkerülhetetlent, hátha szünet utánra fel tudsz készülni belőle, így nem kapsz 1-est.
2016. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
7.- esvagyok.
2016. dec. 19. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele. Esetleg szólj az ofőnek.
2016. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!