Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek van tapasztalata...

Akinek van tapasztalata ebben, BGE-ről Corvinus gazdasági alapképzésre mennyire fogadnak el tárgyakat?

Figyelt kérdés

olyanokat, hogy gazdmat, stat, vállgazd és hasonlókra gondolok

igen tudom, hogy 75%-os egyezőség kell, de mivel nem tudom ezt hogy ellenőrizhetném úgy, hogy nincs jogviszonyom a corvinuson és még nem adtam be kreditelfogadási kérelmet, nem tudhatom. ezért valakinek bármilyen saját tapasztalata van ezzel kapcsolatban?


2016. dec. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 70% kell, de nem nagyon fogadnak el BGE-s tárgyakat sajnos.
2016. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

érdemes lenne írni a corvinusos TO-s néninek, ő tuti tud segíteni, vagy bemenni személyesen. [link]


Van egy facebook csoport, ahol tuti van olyan ember aki hasonló helyzetben van mint te. Ide írd ki kérdésed: [link]

2016. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

75% egyezőség kell. Van egy tantárgyi adatlap/leírás a BGE-n, meg egy a BCE-n. Összeveted a kettőt és ha úgy látod, hogy 75%-ban ugyanazon tartalmú sorok vannak benne, akkor az jó lesz, ha nincs annyi, akkor nem ok.

Persze jó lenne, ha lenne gyakorlati példa ezekre, ha valaki átment volna a Corvinusra a BGE-ről, hogy mi volt nála. Az előbbi tanácsnak megfelelő helyen kérdezd meg, ha ide nem írna olyan aki esetleg átment a Corvinusra, már ha volt ilyen. egyáltalán

2016. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!