Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez igaz? Valakinek van tapaszt...

Ez igaz? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
BCE-re szeretnék menni, azonban "elrettentett", hogy azt hallottam, hogy a tanárok elvárják hogy különórát vegyél tőlük, és akkor engednek át a vizsgákon, ha ezt megteszed.

2014. dec. 30. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik karra gondolsz, én mondjuk a Budai Campusra jártam, de a pestiektől sem hallottam soha ilyesmit.
2014. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés, a közgazdaságon
2014. dec. 31. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a BCE egy sok szempontból problémás egyetem.

A korábbi jó oktatói az utóbbi években sorozatosan elhagyták (más egyetemekre vagy külföldre spricceltek) és őket sok esetben gyenge kóklerekkel pótolták.

Előfordulhat ilyen korrupciógyanús eset is, de nem általános, komolyabb professzorok, docensek nem csinálnak ilyet még a BCE-n sem.

Nem ez a fő ok amiért én nem tanácsolnám a BCE-t, hanem azért mert ma már nem igazán jó tudományos színvonalú egyetem, habár a közgazdász képzése még mindig jó, ha kifejezetten az akarsz lenni, csak sajnos sok gázos "megélhetési" szakot indítottak mostanában. A budai kampusza pedig egy vicc, úgy ahogy van.

2015. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 igen, közgazdász szeretnék lenni

2015. jan. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!