Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fos fizikát és...

Miért ilyen fos fizikát és fizkémet tanulni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt személye válogatja, ki mit nem szeret tanulni.. De általánosságban igaz, hogy amit érteni kell ahhoz, hogy könnyebben megtanuld -vagy egyáltalán- az kevésbé népszerű.


Sok érdekes része van a fizikának és érdekesek a törvényei és annak következményei. Pontosan mit veszel, hogy ilyen kérdések merülnek fel benned?

2016. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert sząr vagy hozzá.
2016. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fizika szakot végeztem, nekem kémiát volt fos tanulni.

Mindenki így van a képzése kevésbé fontos tárgyaival. Mennyiségi dömping, rohanás az egész, és még mellékesen se jut idő elgondolkodni, összerakni, hogyan is működnek a dolgok.

2016. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kukivirág indikátor
2016. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy ilyen kérdést képes voltál kiírni, akkor itt az ideje, hogy elgondolkozz, hogy mit keresel a szakodon.
2016. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kémiát tanulok és az életben nem fogom használni :)
2016. dec. 21. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Azt te csak hiszed...
2016. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
35%

@6: Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!



Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

2016. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! :) Én 6 osztályos gimibe járok, 8.-os vagyok. Imádom a fizikát, mert sok mindent meg tudok vele magyarázni. A fizika tanárom szokott hozni nekem 11.-es fizika könyvet, amiben találhatok új, érdekes dolgokat. A fizika nem unalmas, mert tele van felfedezhető, megmagyarázható dolgokkal. A kémiára igen csak ferde szemmel nézek, mert sajnos hála a tanárnak, tavaly elvesztettem a fonalat. Meglehet, csak én vagyok ilyen "elmegáborodott" és furcsa, hogy a fizika és az irodalom a kedvenc tantárgyaim, a matekot meg utálom (Ez ugye a fizikamániám miatt érdekes). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ahány ember, annyi felfogás és tehetség. :) Te biztosan másban vagy jó. Ne akarj mindenből a legjobb lenni, hanem találd meg azt, amiben az lehetsz, de abból ne engedj! :) Sok szerencsét! :)


14/L

2016. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meglett a fizika megajánlóm, egy pont híja volt a hármasnak, köszi mindenkinek a támogatást :)
2017. jan. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!