Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségi...

Emelt biológia érettségi mennyire lehetetlen?

Figyelt kérdés

Aki emeltezett biológiából, hogyan és mennyit készült? Hogy sikerült neki?

Ugyan plusz órában is tanulom, de eléggé tartok tőle. Valami jó tanács esetleg a tapasztaltabbaktól ,hogy mire kell figyelni, mennyire volt számukra nehéz ahhoz képest,hogy mennyit készültek? :)


Előre is köszönöm !



2016. dec. 26. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavaly májusban voltam.

Igazából könnyebb volt, mint amire számítottam.

A Mozaikos könyveket használtam a követelményrendszer alapján (az évfolyamos köteteket, nem az érettségi felkészítőt), ismétlésnek meg a Nagy Etele-féle jegyzetet. Még régi érettségikből csak az utolsó 2-3 sort csináltam meg, hogy kb. lássam, hogy hogyan épül fel a kérdéssor.

Januárban kezdtem készülni. (Jártam egy csoportos előkészítőre, de faktra vagy magánórára nem.)

Semmi extra tanácsom nincs azon kívül, hogy hagyj időt az ismétlésre: én az utolsó hónapban már csak ismételtem. (Készítettem ütemtervet a tanuláshoz heti bontásban.)

Nem volt gond.

2016. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző évek feladatsorait gyakoroltam, panemsulis bioszkönyvből és Nagy Etele jegyzeteiből tanultam az elméletet. 82% lett, jobb is lehetett volna a szóbeli nélkül, de ez részben szerencse dolga. Én azért még rendben vagyok vele. Az anyag nagyon könnyen megtanulható, ha elhiszed róla, és ha bízol magadban. Csinálj sok feladatlapot, hogy ne ijesszen meg, amikor élesben ott lesz. Sok sikert! :)
2016. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. dec. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!