Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecen Ady Endre Gimnázium...

Debrecen Ady Endre Gimnázium dráma tagozat, szakmai tanácsadó napok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy a szakmai tanácsadó napokon, tánc-, játék-,ének- és beszédórán mit kell csinálni? Oké, nyílván táncolni, énekelni és a többi. De pontosan milyen feladatok várhatok? Például táncon egy adott mozdulatsor betanulása. Ilyesmikre gondoltam. Köszönöm a válaszokat!

#zene #játék #beszéd #szak #ének #tánc #dráma #játékóra #Ady Endre Gimnázium Debrecen Szakmai Tanácsadó Napok Táncóra Énekóra #Beszédóra
2016. dec. 26. 23:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ne haragudj, de én épp nem a kérdésre fogok válaszolni. Most hétvégén fogsz menni erre? Mert én is megyek:)
2017. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2017. jan. 4. 01:01
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem tudsz valamit erről? :o
2017. jan. 4. 11:45
 4/4 anonim válasza:
A honlapukon kell regisztrálni, és fent van a program is róla, ha esetleg nem láttad volna még :)
2017. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!