Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mensa Hungariqa próbateszt...

Mensa Hungariqa próbateszt mennyire pontoz alá az idősebb korosztály esetében a tesztek kitöltésekor?

Figyelt kérdés
60 éves életkor, nő, 120-as iq pontszám, milyen lehet a valódi érték?
2016. dec. 31. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az online próbatesztre gondolsz, az nem hinném, hogy igazi. Amikor próbáltam az jött ki, hogy 125 fölötti, az online teszt nem alkalmas már kvázi tovább mérni az IQ-t.

Jelentkezzek be egy valódi tesztre.

Gondolom érted mire akarok kilyukadni :D

2016. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért számítana az életkor?


Online tesztnél nem tudom, mi van, de a valódiról tizenpár éve azt mondták a mensások (nem hivatalosan, csak a tagok. én is az voltam, elvileg 155 feletti IQ-val), hogy a valódi érték alacsonyabb.

2016. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, számomra hasznosak a válaszok, csupán tájékozódni szerettem volna. Boldog új évet kívánok a vàlaszadóknak.
2016. dec. 31. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!