Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha egy tanár direkt...

Egyetemen ha egy tanár direkt buktat egy diákot mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van már két alap és egy mester diplomám, nem bölcsész...most csinálom a negyediket. Nem buktam soha és mindig tisztességgel készültem. Most egy tanár már félév közben is többször beszólogatott gondoltam poénkodni próbál csak nem megy neki...DE vizsgán meg megvágott holott ötösre számítottam mert tényleg mindent megtanultam és amugy sem egy nehéz tárgy szóval nem jellemző a bukás, pláne h én tényleg készültem. Ilyenkor mit lehet tenni, jelent vmit hogy amúgy tök jók a jegyeim vagy nyeljem le h miatta nem kapok diplomát?!
2016. dec. 31. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Megismétled a vizsgát, ha írásbeli, kikéred a dolgozatodat. Sajnos semmit sem tudsz tenni. :/
2016. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Panaszt lehet tenni, és kérhetsz más tanárokkal közös meghallgatást... stb. Szóval balhézhatsz egyet. De tapasztalatom szerint egyszerűbb uv-zni és át fog engedni, csak a hatalmát fitoktatja. Vannak ilyen lelki sérült emberek, akiknek erre szüksége van. Csoda, hogy nem találkoztál még egyel sem. Mázlid volt.
2016. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz másik tanárhoz menni ?
2016. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írásbeli vizsga volt?
2016. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írásbeli, de fogalmazás nem teszt, totál szubjektíven értékelhet....ki is használta a helyzetét, totál kétségbe estem, nem tudok róla h más is tanítja a tárgyat. Már végeznék következő félévbe de ha nem enged át csúszok, a tandíj is nagyon sok.
2016. dec. 31. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Marad az utóvizsga
2016. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le kell írnod egy beadványban a tanszékvezetőnek meg az oktatási dékánhelyettesnek, hogy miért javította rosszul az oktató a zh-t. Kiadják egy másik oktatónak, hogy nézze át. Ha a másik igazat ad neked, akkor ok, ha nem akkor nem. Előtte beszélj az oktatási dékánhelyettessel, hogy úgy érzed nem korrekt az oktató, mit tehetnél.
2016. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj a tanszékvezetőnek.
2017. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!