Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kik jelentkeznek idén az...

Kik jelentkeznek idén az Adyligeti rendészeti szakközépbe?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 10:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/210 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetnek mar.. lejarnak a papirjaim :D :D
2017. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/210 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek, szurkoljatok😯
2017. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/210 anonim ***** válasza:
Na,sikerult? Mi volt?
2017. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/210 bibi.3 ***** válasza:

Én a felvételin kaptam levelet, hogy mikor kell mennem pszichológiára aztán utána felhívtak telefonon, hogy csúszik az időpontom de még küldenek róla értesítést is e-mailben, én majd májusban megyek.

Ha valaki volt már, írja meg milyen volt :-)

2017. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/210 bibi.3 ***** válasza:
A nőgyógyászati lelet, ami 1 hónapnál nem lehet régebbi az mihez viszonyítva, a márciusi határidőhöz vagy az orvosi vizsgálathoz képest?
2017. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/210 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosi vizsgalathoz képest
2017. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/210 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem kaptam semmit a felvételin,hogy mikor kell mennem pszichologiara
2017. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/210 anonim ***** válasza:

Hali!

Én tegnap voltam egészségügyi alkalmasságin! Nyugi, a leletek nem 1 hónapig érvényesek! A behívó papírra is 1 év van ráírva! Pl az urológia és még nőgyógyász vizsgálat nem lehet 1 évnél régebbi!

Magáról a vizsgálatokról: reggel 7:30ra mentünk a brfk-ra. Pszichológiával kezdtünk. Volt 480 kérdés számgepen, és igennel vagy nemmel kellett válaszolni. Igaz e rád, vagy sem, igaznak gondolod e vagy sem. Vegyes volt, olyan kérdések is voltak, h félsz e a sötétben, jobban irányítanad e az országot mint a politikusok, irigy vagy e masra valami miatt, szerettél volna már öngyilkossagot elkövetni..... Közben hivtak egyesevel gyorsaság tesztre. Ott kettő pötty felvillant, és annak a keresztmetszetebe kellett nyomni. Minél gyorsabban, legkevesebb hibával. Amúgy kb 7 diák volt egyszerre. Azután h ez megvolt és a 480 kérdés is, jött az IQ teszt. Ott ilyen ábrák voltak, és a nagy képbe melyik illik. Az eleje könnyű, de elég sok van, kb 5x 12. A végén már eleg nehéz volt rájönni a logikára... H mi szerint vannak az ábrák. Ezek végeztével semmi eredményt nem tudtunk. Adtak egy papírt, 8 kérdéssel, amit kb kérdezni fog a pszichológus. Össze kellett magadnak írni egy vázlatot, h majd annak segítségével beszélsz magadról. Utánna átmentünk a pszichológushoz. Kb 3 orvos volt. Vegyesen hívtak a háromhoz be embereket. Bementem, a papírt elvette amit írtam, és akkor abból kérdezgetett...😯 Megmondta az eredményeket, a gyorsaság tesztet, a 480 kérdésbol h milyen a személyiseged, utánna pedig h alkalmas vagy e vagy sem. Nem voltak bonyolult kérdések, pl miért akarsz rendőr lenni, miben vagy jó, miben fejlődnel... Utánna lementünk orvoshoz, ott jött a többi vizsgálat. Vártunk vagy 1 órát mire bekerültunk. Ott is kettesével szétosztottak minket. Aztán megnézték a papírokat, kicsit megvizsgált, ott amelyiknél én voltam. De többiek mondták, őket nagyon durván megnézték... Megnyomkodtak őket stb. Aztán ha itt is alkalmas lettél, elkísérnek egy elbeszélgetesre. Ott meg kettő rendor ül, és nézik az önéletrajzod. Elolvassák, és akkor kérdezik h miért pont rendőr, mit szolsz, ha első évben x helyre 1 hónapra határőrizetre kell menni, és nem mehetsz haza stb stb. Meg h mennyit keres egy rendőr körülbelül kezdőként. A végén már nevettünk. Ez kb 5-10 perc. Utánna pedig ha ez is megvolt, kikísérnek az épületből, és haza mehetsz. És már csak azt kell várni, h jönnek az életkörülményeket megnézni, tudnátok, az amikor kijönnek házhoz. Az már sima, ha csak nem kb horogkereszt rajzok vannak a falatokon. És ha az is meglesz, akkor már csak augba kell a felvételi ponthatárokat figyelni. És ha több van, mint amit kiírnak ( vagy pont annyi), akkor felvettek. 😊 Sok sikert mindenkinek, és szerintem aki nem kapott időpontot, telefonáljon brfk-ra, nagy adyligetre!

2017. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/210 bibi.3 ***** válasza:

Igen azt tudom, hogy 1 évnél nem lehetnek régebbiek..pl a citológia is 1 év, a nőgyógyászati leletre meg 1 hónapot írtak, de ha azt mondod, hogy nem 1 hónap egyik sem, akkor jó!!! Köszönjük a részletes leírást.. :)

Az orvosin nézték vagy feljegyezték a tetoválásokat?

2017. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/210 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, tüdőszűrő meg kb az összes többi februári volt nekem... Szóval... És a papírra és egy év volt. A tetovalast a kezeken kérdezte, h van e. Gondolom feljegyzik. Meg h dohányzol e.
2017. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!