Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az egyetemi élet...

Milyen az egyetemi élet Budapesten?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak ez lenne a kérdésem, hanem több minden is. Végzős srác vagyok, szeptembertől szeretnék felköltözni Budapestre. A szüleimtől nem várok el mindenféle anyagi támogatást, ezért arra gondoltam hogy levelezőre jelentkezek, és mellette vállalok valami diákmunkát amiből legalább az albérletet ki tudom fizetni. Ti vállaltatok/vállaltok diákmunkát? Ha igen, akkor hol, milyen időtartamban, és mennyit kerestek? Mennyit fizettek az albérletért? Összességében mennyit szoktatok elkölteni egy hónapban úgy mindenre (albérlet, kaja, utazás, bulik ,stb.)? Van valaki, aki hasonlóképpen gondolkodik/gondolkodott mint én? Minden érdekelne ezzel a tág fogalommal kapcsolatban. Előre is köszönöm és boldog új évet nektek!
2017. jan. 2. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!