Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4.8-4.9 közötti hozott átlagga...

4.8-4.9 közötti hozott átlaggal hány pontos felvételit kéne írnom, hogy bekerüljel a városmajori gimnázium informatika szakára?

Figyelt kérdés
Mit tudtok erről a szakról? Jó? Nehéz bekerülni? Milyen a szóbeli? Angol nyelvnél tényleg van szintek szerinti csoportbontás? Előre is köszönöm.
2017. jan. 2. 21:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!!!!! :)
2017. jan. 6. 17:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Biosz, föci nincs, csak fizika, én is másképp emlékeztem, de most direkt megnéztem. Viszont 5-6-ban ugye nem volt fizika, akkor a termesz osztályzat számít. Azt nem írtad. :) Amúgy nagyon jók ezek a jegyek, de azzal azért vigyázz, hogy a matek az infó tagozaton is erős a vmg-ben, majdhogynem emelt.
2017. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszi, tényleg:) Természetismeretből is 5ös voltam:) És sejtettem, hogy erős a matek, de gondolom a tanár is az, és jobban tud magyarázni, mint az eddigi tanárom. :)
2017. jan. 6. 21:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, kit kaptok. :) Azért itt is van sokféle tanár. Ha a mostani kimenő infósok tanárát kapjátok, ő pl szuper.
2017. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm jó ezt hallani😊😊😊😊
2017. jan. 7. 22:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült az írásbeli? :)
2017. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Még nrm tudom🙁 egy hetet kell még várni🙁
2017. jan. 31. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!