Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki az exponenciál...

Segítene valaki az exponenciális egyenletekben és függvényekben?

Figyelt kérdés
11. osztályos vagyok de a matektanárunk nem magyaráz és nem értem az anyagot. Youtube-on néztem videókat, ahol megoldottak pár egyenletet, de én képtelen vagyok felfogni hogy mit miért úgy csinál. Szóval ha valaki tudna segíteni elmagyarázni az egészet, azt nagyon megköszönném.:)

2017. jan. 2. 21:46
 1/2 E1992 ***** válasza:

Szia, én szoktam korrepetálni többek között matekot is. Ha gondolod, keress meg. Diákbarát áron vállalom.

De ha csak 1-1 kérdésed van, akkor arra szívesen adok választ.

7 éves gyakorlatom van.

2017. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A könyvben ha vannak példák kidolgozva, addig kell oldani őket, ameddig meg nem érted magadtól, fáradtságos tudom, de miután ráérzel az ízére sokkalta egyszerűbb lesz ;) (Ajánlom a Sokszínű Matematika sorozatot - Mozaik kiadó) Említetted, hogy néztél videót (hacsak nem a Fodor Zsoltosat alias Sefmatek, akkor azt sürgősen nézd meg, mert érthetően magyarázza el, és oldja meg az adott példát) Az alapokkal legyél tisztában(lásd:összefüggések , exponenciális egyenletek//függvények és logaritmikus egyenletek//függvények kapcsolata, hidd el nagyon hasznos ;) )
2017. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!