Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben nem kerülök pedagóg...

Amennyiben nem kerülök pedagógus II. fokozatba és elveszítem a munkámat már nem lehetek pedagógus?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy ha nem sikerül a minősítése valakinek végleg fel kell-e adnia a pedagógus hivatását.

#pedagógus #minősítés #pedagógus II. besorolás
2017. jan. 4. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene? Ped I-ben folytatja tovább, vagy gyakornokként attól függően, éppen hol tart.
2017. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy értesültem, hogy ha nem csinálja meg akkor elküldik és már nem lehet többé pedagógus.
2017. jan. 4. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg kötelező:

[link]

Akkor passzolok. Valószínűleg addig kell próbálkozni, míg nem sikerül.

2017. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem sikerül, akkor a törvényből eredően az igazgatónak el kell küldenie az illetőt.


De utána mi van ?


Már nem lehet pedagógus?


Mert ugye 2 próbálkozásra van lehetőség.

2017. jan. 4. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem így lesz, mert az iskolák egyre nehezebben találnak tanárt. Nem is csoda, mert egy egyetemet végzett gyakornok kb. annyit keres, mint egy 8 általánost végzett mekis. Lehet, hogy eljön még az idő, mikor egy érettségi utáni gyorstalpalóval is lehet majd tanítani.
2017. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más munkahelyedre felvehetik. Abszolút átgondolatlan ez a törvény.
2018. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!