Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
8. Vagyok ! Kémiából 2-re álltam és írtunk egy dogát ami 1 lett! A baátnőmé aki mellettem ül 4 lett neki! A tánár rá nézett és megkérdezte h hanyas lett a dogája momdta hogy négyes aztán végig ment a névsoron! Én vagyok az első de töllem nem kérdezte meg hogy hanyas lett! Aztá kiderült hogy hozzám is 4 írt be! Heti egy óránk van ! Így most 3-ra állok!szóljak hogy rosszul írta be a jegyet?

2017. jan. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen szólj, mert úgyis ki fog derülni, és te jössz ki rosszabbul. Ha én tanár lennék, az őszinteségedért benthagynám a négyest.
2017. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eleg bunkó egy tánár!

Ja és nem tz volt csak egy röpdoga es a doga nállam van

2017. jan. 5. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne szólj, és hallgass róla a többiek előtt is, mert árulkodók mindig lesznek és voltak. Ha a barátnőd már tud róla, nyomatékosan kérd meg, hogy hallgasson.

Tekintsd felsőbb bevatkozásnak-segítségnek, és a továbbiakban kicsit tanulj többet, próbáld tartani a 3-as szintet. Középiskolában, ha figyelsz a kezdeteknél, akár 5-ös is lehetsz belőle. Én is így voltam, pedig általánosban harmatgyengén, 2-esre álltam a kémiával.

2017. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
Jelezd neki, akármi is a véleményed róla, hosszú távon többre mégy vele, még ha hirtelenjében nem tűnik is rossz ötletnek.
2017. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy félév után megkérdezem hogy hányas vagyok?! És a el mongya szólok neki h nincs is negyesem és akkor kihúzhatja ha akarja de nem akarok 2 lenni...
2017. jan. 6. 16:04
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Eleve nem biztos, hogy kihúzza. Velem is előfordult ilyen, igaz ott hármas helyett véletlenül négyest jelöltem be a naplóban, de amikor a diák jelezte, úgy döntöttem, meghagyom, csak megköszöntem, hogy szólt.
2017. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!