Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumban melyik a legnehez...

Gimnáziumban melyik a legnehezebb év a matematikát illetően?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik már leérettségiztek vagy 12. évfolyamon tanulnak.
2017. jan. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik részét érted meg könnyebben, és melyiket kevésbé. Ráadásul oké, hogy megvan a "kilencedikes" meg "tizedikes" anyag nagyjából, de sok helyen eltérnek tőle, valamit előbb vesznek, valamit később. Én a vektorokat nem szerettem, de lehet, neked az lesz a legkönnyebb.
2017. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2017. jan. 6. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
!
2017. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelműen 11.


Ott érnek össze az eddig tanultak. Ha nem ment a hatványozás, akkor az exponenciális, logaritmusos egyenletnél nagyon keserves lesz. Ha a 9. osztályos algebrai műveletekkel bajban voltál, akkor rengeteg hibád lesz koordináta-geometriából. Ugyanitt akkor is kínlódás lesz, ha nem megy a szinusz-koszinusztétel, szögfüggvény. És akkor még nem is beszéltem a nagy mumusról, a kombinatorika-valség kettősről, amit a legtöbb tanár elég foghíjasan magyaráz.

2017. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm , ment a zöld pacsi!


Még azért szívesen veszek véleményeket, tapasztalatokat.

2017. jan. 7. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyessel maximálisan egyet értek
2017. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11.es anyaot nehéz emészteni, de forgasd a függvénytáblát, akár előre is.


Napjainkban a legfontosabb a matematika!

2017. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!