Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok menni suliba,...

Nem akarok menni suliba, pszchies gondjaim vannak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok menni suliba , pszchies gondjaim vannak

Nem jol erzem magam ,

Amint az iskolara gondolok elkezd az egesz test feluletem izzadni felek szorongok, sot meg alvas problemaim is ujra elo jottek

Nyomasokat erzek a fejembe

Hanyinger , szedules

Egyebkent most kezdtem 9. Et , sokat is hianyoztam , elvileg meg osztalyozot is kell tennem ...

Nem birom tovabb egyszeruen sok, nem birom a feszultseget a szorongast , a mi lesz h ha kerdesek a fejembe nap mint nap

Arra is gondoltam h lehetnek magan tanulo vagy estis ...

Viszont mar nm birjak a szuleim sot en se mar ezt az allapotot szeptember ota....

Pszhiatrian is voltam , 3 hetig

16/L



#stressz #iskola #szorongás #feszültség #Mindig is jo tanulo voltam #fizikai es lelki osszhang szetesese
2017. jan. 7. 15:22
1 2
 11/17 Hominida ***** válasza:
Ha ő mondta, az más. De kár volt ennyivel be is fejezni, most már tudod. Kezdd keresni a gyógyulást, tegyél érte, váljon az egyik céloddá. Akkor, de csak akkor, teljesen biztos, hogy javulást fogsz érezni, és ilyen fiatalon ez döntő fontosságú dolog.
2017. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az estinél számolnod kell azzal, hogy otthon kell magadnak megtanulni mindent tanári magyarázat nélkül.

Magántanuló én általánosban voltam szintén pszichés okok miatt, most vagyok 10.-es, már nem vagyok az. Igazából én szerettem, ha kedveled a tanáraidat, akkor jó dolog, nincsenek idegesítő társak és ha nem értesz valamit van idő elmagyarázni.

Egyébként lehet kapni növényi nyugtatókat is vény nélkül, nem szadál le meg semmi, csak minimálisan nyugodtabb leszel, pl Valeriana :)

A 9. Alapból nehéz, de te kolis vagy vagy bejársz Kecsóra Ceglédről?

Egyébként én kecskeméti vagyok, ha gondolod írd meg privátban hova jársz, hátha tudok segíteni :)

2017. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Hominida ***** válasza:
A Valeriana és más gyógyfüvek egy masszív szorongásos stresszszindrómát nem fognak megváltoztatni. Az ennél erősebb szerekkel való öngyógyítás pedig, már ha sikerül ilyet illegálisan beszerezgetni, inkább önpusztítás. 16/L, a depressziós és stresszes betegeknél tankönyvi velejáró a betegségtudat elhárítása és a külső segítség kérését késleltető halogatás, a "majd megoldom valahogy" jellegű, kissé ernyedt gondolkodásmód. Meg kell tenned az első lépést. Senki sem kényszeríthet rá, de ne húzd az időt.
2017. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mar megtettem par lepest de meg mindig szorongok


Peldaul szereztem magyar dupla 5 antigonera es

Komp. Term bol lesz egy 4-5om

Viszont elfelejtek dolgokat is neha pedig tudom de nm jut eszembe leulok irok egy dogat es rendesen elkezdek izzadni es mintha semmit se tudtam volna elotte aztan 3 p utan juttnak eszembe a dolgok pl a k. T. Doganal is igy volt 2 hg rendeszert ki hagytam . Aztam miutan felalltam es visszaultem a helyemre utana jutott eszembe

2017. jan. 15. 18:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy orbáncűtea-citromfűtea, és akkor ezeket kombinálod jó hatása van.
2017. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Hominida ***** válasza:
No, annak én is örülök, hogy szereztél jó jegyeket és megerősítést. Legyen így ezután is. De tartsd észben, hogy ha gubancolódnak a dolgok, akkor a kifejezetten ilyesmivel foglalkozó szakorvos még mindig elérhető. Ezek után már nyugodtan dönthetsz. Legyen valaki, akivel megbeszélhetsz ilyesmit, mert a külső megfigyelő sok olyan dolgot észrevesz, amit a "beteg" saját maga nem láthat.
2017. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Citromfűt iszom , viszont nm kombintam orbanccal


Most is ideges vagyok egy hazidolgozat miatt

Ugye ez egy vendeglato suli es vendeglatogazdalkodas gyakorlat ami a szakmai szamitas ... Nem ertem , hianyoztam is sokat sot a tanar nak csak az szamit h leadja az anyagot es kesz az h a masik oldalon ertik e

Be is szolt h egyatalan ki nm irta meg a elozo dogat? XY ki az? yx jar e mar iskolaba ? Igy mondja kozbe meg akkor jottem eloszor mert szunet elott hianyoztam

2017. jan. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!