Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Véletlen felkerült a záróvizsg...

Véletlen felkerült a záróvizsga is? Lesz ebből gond?

Figyelt kérdés
Bár harmadéves vagyok, de nem most januárban záróvizsgázom. Nem rég vettem észre, hogy túlbuzgó módon felvettem a záróvizsgát is. Rögtön irtam a tanulmányi osztályra, ahol azt a visszajelzést kaptam, hogy semmi gond, levettek a listáról. VIsszakérdeztem, hogy biztos nem lesz-e gond, erre már nem kaptam választ. Azonban a neptunon még mindig fenn vagyok( már hete történt ). Úgy gondoltam, hogy tényleg semmi gond, ezért hagytam, de kiderült, hogy így nem tudok más vizsgára sem jelentkezni. Tudom, az én hibám, meg hülye vagyok... De azért nem olyan nagy baj. Természetesen amint tudok, bemegyek az egyetemre is.

2017. jan. 7. 22:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!