Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE biológia bsc záróvizsga...

SZTE biológia bsc záróvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van itt aki az elmúlt években Szegeden diplomázott biológia alapszakon,és megosztaná röviden a tapasztalatait?

Sokan buktak, vagy igyekeztek azért legalább egy kettest kihúzni a vizsgázókból? Belekérdeztek más tételekbe is?


2016. dec. 24. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Én azt utálom, amikor csak le akarok menni a boltba kenyérért és véletlenül elvégzem a SZTE biológia bsc-t... :(
2016. dec. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na most nem tudok dönteni hogy valami túlkomplikált irónia vagy unatkozó troll :D
2016. dec. 24. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs erre faces csoport? en most meg fodrajz alapszakon vagyok de itt lehet tudni kihez jo kerulni es kihez rosszabb
2016. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Remélem még nincs késő a válaszhoz :D

Én tavaly voltam biosz bsc záróvizsgán, most megyek megint. 12-en voltunk, abból azt hiszem 3-4 feladta, 2-en buktunk, 1-2 ötös, a többi meg random. Nagyon meglepődtem hogy elküldtek elégtelennel, én is úgy tudtam hogy ez amolyan "formalitás" az egyetem végén, hát nem az. Nem mondom ,hogy szuper jegyeim voltak, nem is tudtam sokat készülni, de jó tételt húztam, el is mondtam mindent amit tudtam (ami nem 2 mondat volt), kérdezgettek, a kérdések 90%t tudtam. Megunták, elvették a lapomat (ami tele volt) elismerően hümmögtek, mégis karó. Érzésre minimum egy erős 3-as, vizsgáztam már elégszer hogy be tudjam lőni a jegyemet. Azt hozzátenném, hogy én voltam az egész vizsgaidőszak legutolsó napjának legutolsó diákja, látszott hogy elegük van mindenből, negyed óra alatt le is daráltatták az egészet. Pedig a bizottság is meglepően jó tanárokból állt.

Nem a kedved akarom elvenni, csak arra akarom felhívni a figyelmed, hogy még a záróvizsa sem mentes a szokásos bioszos szívatástól, hiába van 97 tételünk, ugyanúgy belekérdeznek mindenbe, mintha csak az adott tárgy vizsgáján ülnél. Szerencse is kell hozzá, a többiekkel ahogy beszéltem, többen voltak akik alig tudták a tételt, mégis meglett. Sok sikert!

2017. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!