Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek szomatopedagógus?

Hogy lehetek szomatopedagógus?

Figyelt kérdés

Eü-s középsuliba járok, jövőre végzek. mindenképp szomatopedagógus szeretnék lenni. Kapovárra szeretnék menni először gyógypedagógia szakra ha az megvan akkor utána kell képesiteni szomatopedagógiára? vagy hogy müködik ez? hol van erre lehetség?

köszönöm!


2010. máj. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-BGGyK (Bárczi) csak itt van szomatós képzés!! Legalábbis én nem tudok róla, hogy máshol is lenne...
2010. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A második évtől van szakosodás. ELTÉn legalábbis így van. Első év végén választasz, h logopédia, pszichoped, vagy ... vagy szomatoped. és akkor 2. évtől azt tanulod .=)
2010. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az ELTE-re jelentkezel gyógypedagógiára, a képzésen belül szakosodnak, és választható szakirányok egyike a szomatopedagógia, tehát nem kell két külön főiskolát elvégezned.
2010. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szomatopedagógus szeretnék lenni már több helyen kerestem de sehol nem találtam meg hogy pontosan hány évig kell hozzá tanulni?
2010. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!