Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2017-es emelt szintű történe...

A 2017-es emelt szintű történelem érettségi vizsga tételeit ezeknek a témaköröröknek az alapján fogják elkészíteni?

Figyelt kérdés

Egy ideje keresem az idei emelt szintű történelem érettségi témaköreit, és az Oktatási Hivatal oldalán találtam ezt: [link]

Tehát ezeket a témakat dolgozzam ki a szóbelire készülés során?



2017. jan. 8. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak számíts arra, hogy lehet, hogy egy témakörön belül 2-3-4 tétel lesz.:) (Bocsánat, hogyha felesleges az információ, gondoltam "szólok", nehogy véletlenül kimaradjon.:) ) Sok sikert!
2017. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
K
2017. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves utolsó! Mit jelent pontosan, hogy egy adott témakörön belül konkrétan több tétel is lehet? Lehet buta a kérdés, de nem vagyok jártas az emelt érettségik tematikájában. Arra gondoltál, hogy pl. a 30-as tételt még részeire bontják?
2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És igen, tisztában vagyok vele. Az utolsónak: igen, ez azt jelenti, hogy pl. a 24. egy témakör, de az érettségin a tétel maga mondjuk az lesz, hogy be kell mutatni a sztálini rendszer jellemzőit.
2017. jan. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!