Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam ki legtöbbet bsc...

Hogy hozzam ki legtöbbet bsc BME gépész diplomámból? Örülnék véleményeknek!

Figyelt kérdés

Decemberben végzek majd. De eddig csak a kötelező egyetemi tárgyak teljesítésére volt időm/energiám, semmi másra, azaz másféle tudást nem nem volt esélyem szerezni az egyetemen.

Nem csináltam önszorgalomból semmi szakmához köthető feladatot, nem vettem részt nagyobb csapatmunkában, azaz az elméleti tudást nem tudtam sehol hasznosítani, nincs gyakorlati tapasztalatom, nem találtam olyan témakört sem ami különösebben érdekelne, mert nem volt időm ilyenekkel foglalkozni.


Kövi 2 félévben lesz még önálló feladat, szakmai gyakorlat, meg szakdolgozat, nem tudom ezektől mit várjak.


MSC-ről nem tudok sokat, de nincs sok kedvem még pár évig random tárgyakat hallgatni.

Külföldi MSC-ről fogalmam nincs, lehet hogy jó lenne, elvégre van felsőfokú angolom.


Szóval mihez ajánlott kezdenie egy ilyen pesszimista, csak elméleti tudással rendelkező BME-s gépésznek a diplomájával?:) Megváltozik majd esetleg ez a hangulat ha kikerülök az egyetemről?



2017. jan. 10. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Most mit fosol? Munkahelyet úgyis találsz; decemberben végzel, januártól meg már dolgozol!
2017. jan. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen ajánlom az MSC-t, főleg ha viszonylag a jobbakhoz tartoztál (3,0 fölött). Ha nincs gépész MSC-n olyan, ami érdekelne, mást is nézhetsz (pl.: villamosmérnök MSC), nyilván itt hozzá kell tanulni. A későbbiekben gondolj arra, hogy az MSC-s diploma hátrányt biztos nem jelent, és most megvan az esélyed, hogy megcsináld, később már nem biztos.
2017. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj Mscre re ha a jobbak között vagy . Vagy tanulj meg németül is felsofokra. Amugy BME-s diploma + felső angollal nagyon jó esélyekkel indulsz
2017. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!