Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regisztrált munkanélküli...

Mzz591 kérdése:

Regisztrált munkanélküli vagyok 10 hónapja. Van egy érettségim és egy ép. Gépész végzetségem. Mivel nem dolgoztam sose így nem kapok semmit. Azt monták 1 év után kapok segélyt. De meddig?

Figyelt kérdés

Munkát sajnos nem találok ezért is regisztráltam magam munkanélkülibe.

21 vagyok, kis faluba élek ahol nem találok munkát ezzel a szakmával sajnos.És teljesen rosszul érzem magam hogy nincs semmilyen munkalehetőség a közelbe.Mondtam a központba is hogy nem-e tudnának kiközvetíteni de az monták hogy elsődleges a tanulás,jelentkezzek valami kézpésre ( igen csak jó hogyha 1 évbe 1x indul képzés, és nagy részük semmit sem ér).Ha kapni fogom a segélyt akkor valószínű hogy kifognak közvetíteni ? és meddig fogom előtte majd kapni a segéjt? és tényleg 1 év után kapom csak ha még nem dolgoztam?



2016. máj. 25. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedben én inkább munkát keresnék. Valahogy nem akarom elhinni, hogy gépész végzettséggel kb. 50km-es körzetben ne lenne semmi munka.

Valami mindig van. Ha valamilyen plusz feltétel kell ami még hiányzik (pl.nyelvismeret) akkor annak pótlásával térhetsz a helyes útra.

2016. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az baj hogy kevés a fizetés, volt 1 hely ahova felvettek volna havi nettó 80ezer - eből ha leveszem a bejárást (15ezer) akkor marad 65ezrem.

Arról nem is beszélve hogy lettel volna olyan napok hogy nem 8 hanem 9-10 órát is kellet volna dolgoznom. :(

Úgy vagyok vele akkor már mind ha ha közmunkára megyek és nem kell buszoznom és olyan keményen dolgoznom majdnem ugyan azért az összegért.

2016. máj. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!