Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 24 éves...

Szerintetek egy 24 éves nagyon kilógna a sorból, ha csak ennyi idősen menne el egy egyetemi Msc (mester) szakra (nappali tagozatra), vagy nagyjából hasonló az Msc-n a korosztály?

Figyelt kérdés

Bsc diplomám már van, de szeretném megcsinálni a mesterit is, ami ugye még plusz 2 év.

Elsősorban általános tapasztalatokra volnék kíváncsi, ami a korosztályt illeti. :) Idősnek számítanék én a 24 évemmel? Ha minden jól megy, akkor 26 lennék, mire végeznék.



2017. jan. 12. 19:34
 1/7 lio77 ***** válasza:
69%
Hát a legtöbben körülbelül 23 évesen végzik el az alapképzést(akik ugye csúszás nélkül,érettségi után rögtön elkezdték az egyetemet) szóval messze vagy attól hogy kilógj akár a Bsc-ről is :D
2017. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Csak úgy mondom, hogy akinek pl 5 éves a középiskola (nyelvi előkészítő, két tannyelvű, stb) és még netán ott marad 1 évet (szakközép), egro 6 évig jár középiskolába az körülbelül 21 évesen kezdi el az egyetemet. De ha csak simán 5 évig marad, akkor is 20 évesen (+-1 év)

Magyarul ott van, ahol te, mire a mesterin gondolkozik.

2017. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Mondjuk erről meg is feledkeztem , és tényleg igazatok van. Ma már nagyon sokan (ismerőseim köréből is) járnak 5 évfolyamos, nyelvi előkészítős gimikbe, szakközepekbe...
2017. jan. 12. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
23 évesen kezdtem az alapszakot és vannak velem egyidősek is. Szóval nem.
2017. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ne befolyásoljon.
2017. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!

Szóval nem kirívó ez a kor nappalin sem? :)


Utolsó, neked meg igazad van. Valóban nem a kor számít, ha komoly céljaink eléréséről van szó. :)

2017. febr. 3. 14:52
 7/7 lio77 ***** válasza:
100%
Nyugodtan vágj bele.Nekem Bsc-n is van 28 illetve 30 fölötti csoporttársam.Tanulni sosem késő. :)
2017. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!