Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra tippet szeretnék,160...

Fogyókúra tippet szeretnék,160cm/62kg/35év/nő Ki hogy csinálja? Hasonló korosztály.

Figyelt kérdés

Tornázni is szeretnék, de a nagy hajszákat nem bírom testileg, valami hatásos zsírégető módszer érdekelne...

Meg valami egészségesebb táplálkozás...

Nem linkeket várok, meg ilyen olyan oldalak, személyes tapasztalatokat, és persze sikerélményeket...

Sok gyógyszert szedtem mindegy miért, és a szaunába már eljutottam, hogy tisztuljanak ki a méreg anyagok...

Valami salaktalanító teát innék, de bogyókat, porokat, internetes szuper soványító gyógyszereket ne ajánljatok,

mert nem szedek be semmit...

Csak valami baráti, de rendszeres hatásos mozgást...

Köszönöm szépen... :)



#fogyókúra #zsírégetés #hajsza nélküli
2014. júl. 18. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tavaly csak így érdeklődés szinten kipróbáltam a paleót. 4 hónap alatt -15 kiló lazán, edzés nélkül, megdöbbentően eredményes, de nem minden vércsoportnak ajánlott. A nulláshoz áll a legközelebb. A -15 kiló az rendesen érezhető mozgásban átmentem légiesbe :)

De nekem ez már kevés súly volt, szeretem ha van egy kis tömeg rajtam és leálltam a paleóról 4 hónap után és elkezdtem tömeget növelni.

Elolvastam " A sárga kapszula" c. könyvet, jól átrágtam megértettem mi a lényeg. 6 hónap telt el azóta, most 10 kilóval vagyok nehezebb, edzéssel és kiszámolt kajával.

Tetszik amit a tükörben látok. Már tudom mit kell tegyek ha fogyni akarok és azt is ha tömeget akarok növelni.

Vannak szabályok és aranyközépút. Ha ezt betartja az ember azt csinál a testével amit akar, legyen szó fogyásról vagy tömegnövelésről. Ha nem tartja be, elveszti a kontrollt a teste fölött.

2014. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
zöld teával csinálj egy hónapos kúrát (napi két csésze) és melltte étkezz egészségesen (semmi nasi) és így kitisztulsz, aztán pedig a biciklizés szerintem jó ötlet, addig csináld, amíg már úgy érzed, hogy leszakad a lábad... sík terepen lesz ez kb (tapasztalat) 4 óra, szóval mehetsz felfele, az rövidebb, de megerőltetőbb. sok sikert!
2014. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, ez a paleo dolog nem túl drága?

Miket ettél?

2014. júl. 18. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondom hogy mit nem lehet enni egy paleósnak. Zéro, gabona, tejtermék, hüvelyesek, margarinok, mindenféle cukor a fruktóz is ami a gyümölcsbe van. Kivétel xilit.


Amiket ettem, hús, tojás, zsír és sok párolt zöldség, tiszta víz, omega3, olajos magvak, olívaolaj. Nem vagyok válogatós se édesszájú, előtte sem ettem se sütit se gyümölcsöt. Aki cukor, gyümölcs és tej mániás az szenvedni fog a paleóval és nem is ajánlom neki.


Nekem semmivel sem volt drágább mint egy normális étkezés, mert a zsírnak magas a kalória tartalma, így nem is kell annyit enni. Pl tojásrántotta sok zsírban :)



A legkiegyensúlyozottabb a könyv amit írtam, több mindent lehet használni és variálni. Ott a lényeg a fehérje és szénhidrát egyensúlyban van a célnak megfelelően, edzéssel kombinálva. Járhatóbb út, nekem legalábbis jobban tetszik.

2014. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, a könyvet most rendelem meg...

Kedves vagy, hogy ilyen részletesen írtál..

Jövőhéten kezdem.. :)

2014. júl. 18. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem töltöd le legálisan ingyen.? 3 perc és olvashatod :)
2014. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, de ha valami nincs nálam a kezem ügyébe, akkor olyan mint a nincs, kinyomtatni nem tudom, inkább könyvbe szeretném...

Amerre én lakom, bármit megszerez nekem a kis könyves bolt, még lehet nem is lesz drága, ha van antikvár példány...

köszi... :)

2014. júl. 18. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah értem :) Sok sikert.!
2014. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.. :)
2014. júl. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!