Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi pontszám mennyire...

Érettségi pontszám mennyire számít?

Figyelt kérdés

Előrehozottat teszek angolból, szóval engem nem világosítottak fel, hogy mi a helyzet a pontokkal. Ha 90% helyett 85%-ot kapok, kevesebb pontom lesz ? Vagy csak az a lényeg, hogy ötöst kaptam ?

Egyáltalán angol emelten hány százaléktól ötös ?


2010. máj. 5. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Emelt szinten 60%-tól ötös, a pontok miatt pedig nagyon számít hogy hány százalékos lesz. Csak hogy egy példával éljek, mondjuk az angol középszinted 85% lesz, a másik felvételi tantárgyad 75%, ezt a kettőt összeadod, és megszorzod kettővel, akkor az 320 pont. Ha az angolod 90%-os lesz, a másik 75%, és azt adod össze és szorzod meg kettővel, akkor 330 pontod lesz! Ez csak egyféle pontszámítási mód, a másikhoz több adat kell: évvégi jegyek, érettségi %-ok átlaga, felvételi tárgyak stb
2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a JEGY TEHÁT HOGY 5ÖS semmit sem ér

a százalék számít

80% --> 160pont

100%--> 200 pont van különbség

és ehhez még jön a másik tárgy ha duplázol


80tól 5ös

2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emelten 60-tól 5-ös
2010. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja én középre mondtam bocsi

12:01-es

60tól 5ös emelten igen

2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Emelten annyit számít, hogy 5-öst kaptál-e, hogy kapsz e mellé ingyen nyelvvizsgát, vagy nem...:D
2010. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És milyen nyelvvizsgát lehet kapni ? Nekem a középfokúm már megvan
2010. máj. 5. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Csak középszintűt...:|

2010. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!