Nyelvvizsga lefizetes?

Figyelt kérdés
Már négyszer voltam gazdasági nyelvvizsga, de sajnos egyik sem sikerült. Egész életemben tanultam, de mára elfáradtam, főleg a sok kudarc miatt, és egyéb magán okok miatt. EgYszwruen már nincs lelkierőm, hogy újra nekivàgjak. Egyszerűen nincs nyelverzekem. Az írásbeli része a vizsgálnak megvan, swna szóbeli seghogy sem akar összejönni, márpedig nyelvvizsga nélkül diplomát sem kapok? Egyszerűen feladtam, elfáradtam, nincs több energiám, főleg úgy hogy közben ezer más dolgom van (szakmai gyakorlat, szakdolgozatát) én már nem tudok mit csináljak.... Ezért írtam ki a kérdést. Esetleg valakinek vannak ezzel tapasztalatai ? Szó szerint életét mentene.....! Előre is köszi
2017. jan. 14. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A lefizetés, sőt már a megpróbálása is bűncselekmény, úgyhogy ne tedd.


Egyébként nálatok kötelező a gazdasági nyelvvizsga? Mert ha nem, akkor csinálj sima nyelvvizsgát, az könnyebb.

2017. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyelvi szakos hallgatokent aztmondom, hagyjuk a nyelverzek meset. Persze van, akinek egyszerubben megy, de valamit rosszul csinalsz. Vagy a tanarod rossz, vagy a tanulasi technikad. Hugom 18 evesen 3 nyelven beszel, leginkabb azert mert jol van neki atadva az anyag. Higx tanulsz, milyen modszerrel?


Ha meg lefizeted a vizsgabiztost mire mesz vele? Vagy nincs szukseged a nyelvre?

2017. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos gazdasági nyelvvizsga a kovetelmeny.. igazából a nyelvre nem lenne szükségem, csak a diplomához kellene
2017. jan. 14. 09:40
 4/5 anonim válasza:
Ha lefizetés nem jön össze, akkor biztos találsz olyan alvilági helyet, ahol vehetsz hasonló iratoakat.
2017. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja amugy venni is lehet nyelvvizsgat.
2017. jan. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!