Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 1 év fakt...

Mit csináljak, ha 1 év fakt kimaradt?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy az orvoslás szakirányban gondolkozom, de az baj, ha 11.-ben nem az a biosz-kémia az emeltem, hanem biosz-angol? Mitévő legyek?
2017. jan. 14. 13:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Szard le.
2017. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emelt szintű érettségire így is mehetsz, max nehezebb lesz. Önszorgalom, különtanár, jegyzetek elkérése...


Amúgy miért politika kategória?:D

2017. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem politika kategória, hol olvasol ilyet? :D egyébként igen, utánanéztem és a SOTE oldalàn van egy "tanfolyam", bár nekem nem kis összegű pénzért, de megéri:) erősen gondolkozom benne
2017. jan. 14. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én a politika kategóriában találtam rá, közoktatásba én nem járok:D (mármint a kategóriába:D a közoktatást már kijártam)


Idén érettségizel?

Esetleg, ha olyan a tanár, talán el tudnád érni, hogy kb 2ezerért/óra korrepetáljon suli után a könyvtárban, és akkor ott leadná a plusz anyagot ami kellene az alap és a fakt között... nyelvtanárnál bejön, nem tudom szaktanárnál milyen lehet..:D Mindenesetre biztos, hogy egy ilyen 1:1es óra durván megnyomná a tudásodat

2017. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2018-ban érettségizem (5 éves gimn.)

Igen, erre én is gondoltam, hogy magánórákat veszek, sőt.. nem tudom, azon is gondolkozom, hogy a Semmelweis oldalán van hirdetve kémia "tanfolyam", igaz jó kis summát elkérnek érte, de megérné, bár ez a nyár titka :D

2017. jan. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!