Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogy fogjátok megünnepelni...

Ti, hogy fogjátok megünnepelni, hogy vége a vizsgaidőszaknak?

Figyelt kérdés
Főleg "kettesben" ötletek érdekelnek, de persze megy a zöld kéz másra is ;)

2017. jan. 14. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy, nem vagyok egyetemista. Köszi a zöld kezet.
2017. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Pezsgő
2017. jan. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én már decemberben végeztem a vizsgákkal, meg a barátom is szerencsére. Mi egy egész napos alvással ünnepeltünk. :) Egyébként elmentünk vacsorázni, mint minden sikeres vizsgaidőszak után.
2017. jan. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
hogyan lehet vége egy vizsgaidőszaknak decemberben? Nekem decemberben volt 2, januárban 3, mindegyikre kell jópár nap, csak 20.án fogok végezni. Hol tanultok?
2017. jan. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Vettem egy játékot. Bár ha nem végeztem volna pénteken akkor is megvettem volna.

Nem értem mit kell ezen ünnepelni

2017. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon szoktam megünnepelni a vizsgaidőszak végét. A haverokkal be szoktunk ülni a kocsmába és iszunk rá egy kört. De ez inkább véletlen egybeesés, nem külön ünneplés. Ha éppen nincs semmi arra iszunk hogy milyen jó az időjárás, úgyhogy ez inkább csak egy jó ok a piálásra. Nagy ünneplést csak akkora tervezek ha már a kezemben van a diploma.:D

Amúgy a kategória miatt nem írom részletesebben mert gyerekek is vannak errefele, de elég egyértelmű "kettesben" hogyan ünnepelnék ;)

2017. jan. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kialszom magam, aztan kirugok a hambol a csoporttarsakkal.
2017. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam "megünnepelni", mert azért egy vizsgaidőszak (ha nehéz vizsgákkal is van tele) nem akkora durranás.

Viszont pihenni fogok, amíg az új szemeszter el nem kezdődik!

2017. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát én úgy hogy végre lesz újból társasági életem, mert végre lejönnek a barátaim+kiolvasom a könyvet amit már régen elterveztem :)
2017. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#4 Nekem ebben a vizsgaidőszakban eleve 3 vizsgám volt. 2 könnyű 1 nehezebb. A két könnyűt megcsináltam 1 hét alatt így a nehezebbre maradt időm karácsony előttre. Szerencsére jó tételt is kaptam így sima volt. Miskolci Egyetem amúgy. 3-as voltam.
2017. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!