Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ennek valami módja? Meg...

Van ennek valami módja? Meg lehetne ezt oldani valahogy?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam olyan hülye,hogy jelentkeztem emelt matekra 2 haverral,mert hogy ott fejleszthetem magam és az ofő is azt mondta,hogy semmi különös nem lesz csak be kell járni. Meg a nagy... 1 az,hogy rohadt nehéz de erre számítottam is,de ami nagyon zavar az az,hogy,tz-ket is írunk belőle. Eddig 1 volt és mindenkinek 1-es lett,még annak aki 5-ös tanuló,a haveromról már nem is beszélve aki 3-as 4-es. Ilyen hülyeséget még életemben nem csináltam és most iszom a levét..+2 óra a semmiért,még meg is bukhatunk belőle. Erre van-e valami mód,hogy ne kelljen járni,valami felmentés vagy mit tudom én,akármi? Inkább beiratkoznék focizni hogy legalább azzal töltsem azt a 2 órát és így lenne mire fogni,hogy nem tudok menni,amúgy is foci mán vagyok.
2017. jan. 15. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen módja az emelt leadásának, de hogy mik a konkrét esetedben a lehetőségek, azt a suli szabályzatában kell megnézni.
2017. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam,majd utánanézek,köszi!
2017. jan. 15. 13:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe,év elején,még szeptemberben az egyik gyerek próbálta lemondani,de már akkor nem engedték..akkor én meg minek is próbálkoznék bármivel?
2017. jan. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!