Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet valahogy oldani?...

Ezt meg lehet valahogy oldani? Mar nagyon felek, hogy elcsesztem az egesz eletemet =S

Figyelt kérdés

Szoval 2008-ban lettem kozepiskolas, es a masodik felevben mar magantanulo voltam. Megbuktattak a negyedevi vizsgan 1 tantargybol. Ujra kilencedikes lettem, de nem mentem be vizsgazni, amikor kellett volna, 40 fokos lazzal nyomtam az agyat. Most megint kilencedikes vagyok. 7 ev angoltanulas utan nemetes osztalyba raktak. Most nincs meg a magantanuloi statuszom, kb. 2 hetem lenne intezkedni. Anyam egy kozeli varos sulijaba akar kuldeni, de en nem akarok. Van Budapesten egy jo suli, oda mennek, kollegiumba. Hogy oldhato ez meg? Termeszetesen elolrol kezdenem, kilencediktol. Kulonbozeti vizsga nem gond, siman felkeszulok par nap alatt akar. Mit tegyek? Ajanlanatok jo sulikat ahova felvesznek Budapesten, es megoldhato a kollegium? Koszonom szepen elore is, nagyon sokat segitenetek!


16/l


2010. szept. 21. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi volt a nyomós ok, amiért nem jársz iskolába normálisan? Amúgy nem csezsted el, csak max 1-2 ember megszól, hogy mi a nyűért nem bírsz már tovább jutni, azért nem kell 9.ben megszakadni a tanulástól.
2010. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiutaltak az osztalytarsak, es bekerultem a pszichiatriara mert meg akartam magam olni...:S
2010. szept. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!