Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatnál a címet nekem...

Szakdolgozatnál a címet nekem kell kitalálnom?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyet kérdezek, ezt már tudnom kellene, de nekünk komolyan semmit nem mondtak el.. :/

Szóval, azt nem értem, hogy megvoltak ugye hirdetve a témák, én választottak egyet, és az is lesz a szakdolgozatom címe, vagy ki kell valamit találnom? Valami olyasmit hallottam, hogy ha másik címet akarok, akkor arról szólni kellett volna a TO-n vagy nem tudom... (?)

Nekem tökéletes az a cím, ahogy megvolt hirdetve, nem akarok rajta változtatni, ha nem muszáj.


Előre is nagyon köszönöm!


2017. jan. 15. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Téma bejelentőlapra amit rá írsz aza cím, utána kérvénnyel modosithatsz kb bármikor.
2017. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Donald J. Trump ***** válasza:
Konzulenseddel közösen megbeszéled. De ha így írta ki és neked is jó, akkor helyben vagytok.
2017. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, köszönöm, erre voltam kíváncsi!! :)

Köszi még egyszer!

2017. jan. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!