Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átsorolás önköltségesre?

Átsorolás önköltségesre?

Figyelt kérdés
A kérdés konkrétan az lenne, hogy ez mikor történik meg. Annyit tudok, hogy teljesíteni kell 36 kreditet, azonban arra, is találtam halvány utalást, hogy egy bizonyos minimális tanulmányi átlagot is el kell érni. Karom tvsz-nek átnyálazása után erről semmilyen érdemleges információt nem találtam. Érdekelne, hogy erre hol kéne releváns adatoknak rendelkezésre állni, esetleg tudja-e valaki ez mennyi körül szokott mozogni, illetve számszerint mennyi lehet(volt) Elte jogon?

2017. jan. 16. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kredit számít csak, a jegy milyensége középiskola után irreleváns, elvégre 2 is csak akkor adnak ha alapvetően tudod az anyagot, 50%-tól, vagy fölötte.
2017. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kredit is számít, ezt nálunk évente egyszer nyáron nézik meg, (magyarul őszi+tavaszi félévben kell összesen 36; tavaszi+őszi mindegy mennyi)

Átlag is van, ha jól tudom ez nálunk ez ha jól tudom 2,25-ös görgetett átlag, illetve rémlik valami halvány arról, hogy az államilag támogatottak alsó valahány százaléka. TJSz-ben sincs benne? (Térítési és Juttatási Szabályzat, ha van ilyenetek)

2017. jan. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlag és kredit egyaránt számít, de idén ha jól vettem ki nálunk csak az egyik feltétel kell teljesüljön. Jövőre már mindkettő meg kell legyen és 2,5-ös minimum átlag kell.
2017. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!