Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gimnázium mennyire terhel le?

Egy gimnázium mennyire terhel le?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban nagyon leterhelő a tanulás? Most általánosba járok, és napi 1-2 órát tanulok, 2-kor érek haza. Jövőre gimibe készülök, és mivel utaznom kell elég sokat, és később érnék haza, félek, nem maradna időm pihenni a tanulás mellett. De úgy tudom a szakgimibe is most sokat kell tanulni, mert több a szakmai tantárgy. Vélemények?

2017. jan. 18. 17:43
 1/5 anonim válasza:
82%
Igen leterhelő. De ez igazából a gimitől függ. Van ahol rengeteg a házi és tanulás van ahol kevesebb. Én (csak) kilancedikes vagyok de 5 osztályosba járok így ez a 2. évem. Nulladikban gyakorlatilag csak a nyelvre kellett tanulni de arra sokat. Most kilencedikben napi 1-3,5 órát tanulok plusz a házik. Remélem tudtam segíteni. Hajrá a felvételihez! :)
2017. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát azért remélem megállom majd a helyem! :)
2017. jan. 18. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire
2017. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

xD

Én matek-fizika-info-német kombón kívül nem terhelem le nagyon magam (az angolból megvan a b2 nyelvvizsga, plusz az előre letett középszintű érettségi... azt próbálom szinten tartani, több-kevesebb sikerrel). Egyszerűen szelektálni kell, hogy mi érdekel, mi nem...

Sok sikert. :) 16f (11.o)

2017. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Az előző véleményét osztom :)

Attól függ, mit mennyire veszel komolyan, és mennyire vagy maximalista :D

(ill. hogy mennyire tanulsz jól és gyorsan...de azt meg lehet fejleszteni, majd belejössz)

2017. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!