Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megtalálni az idei...

Hol tudom megtalálni az idei emelt szintű kidolgozott matematika szóbeli tételeket?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy ki szokott jönni egy könyv, amiben benne vannak. Ezt viszont még nem sikerült megtalálnom interneten. Mikor szokták jellemzően kiadni, vagy kiadták már, csak én nem találom?

2017. jan. 20. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Megguglizod és a 2. találat (nálam) a 2015-ös. Mivel a matek nem változik számottevően évről évre ezért ez is jó lesz neked.
2017. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az se mindegy, hogy guglizom meg, mert kétféleképpen is rákerestem.
2017. jan. 20. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

"Mivel a matek nem változik számottevően évről évre ezért ez is jó lesz neked."


Hát most pont elég sokat változott a tavalyihoz és a tavaly előttihez képest (a 15-ös és a 16-os totál ugyanazok voltak). Én a tavalyira a 15-ösből készültem, az megfelelt, de idén már nem biztos hogy elég jó

2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mégiscsak szükségem lesz rá. Akkor nem tudjátok melyik oldalon van/lesz fent? Vagy könyvesboltban.
2017. jan. 20. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Ebben részletesen le van írva a követelmény. Felépítését tekintve annyiban változott, hogy az összefüggő feladatok helyett több különálló feladat lesz egy nagy feladaton belül.

A szóbelire ha tudod a 2015-ös témaköröket akkor 2017-ben simán ötöst kapsz. :)

2017. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

"Felépítését tekintve annyiban változott, hogy az összefüggő feladatok helyett több különálló feladat lesz egy nagy feladaton belül."


Itt most a szóbeliről van szó, nem az írásbeliről


Ezek az idei szóbeli tételek:

[link]


És ezek a 2016-osak:

[link]


Szóval, bizony eléggé megváltozott

2017. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dq ***** válasza:
0%

Mi az hogy szögfüggvény általánosítása?

Mik a kör részei?

2017. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

A kör részei az ilyenek, hogy: körcikk, körszelet, húr, szelő stb...


A szögfüggvény általánosítása pedig, hogy nem derékszögű 3szögben értelmezed a szögfüggvényeket, hanem általánosan. Ezt ma a gimikben így tanítják, hogy először derékszögűben tanítják meg, aztán 2-3 óra múlva meg általánosan, az egység sugarú, origó középpontú körrel a koordinátarendszerben.

2017. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dq ***** válasza:
28%

Hát vagy magyarul nem tudnak, vagy azt nem, hogy mi az hogy kör...


Köszi.

2017. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert most amúgy mi ezzel a probléma? Én tavaly nyáron érettségiztem emelt szinten, max pontos szóbelim volt. Bár nem a körös tételt húztam, én nekem érthető volt az a tételcím is... komolyan nem értem, hogy mi a baj
2017. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!